NeoBux – ukryte możliwości giganta

Neobux to program o którym do niedawna myślałam, że nie jest wart nawet logowania się do niego jednak postanowiłam dać mu szansę i posłuchałam dobrej rady naszego kolegi i mój stosunek zmienił się o 180 stopni. Przez ostatnie 3 miesiące zarobiłam w nim prawie 300$ i to z jedną osobą poleconą! Jeśli chcesz zarabiać tak jak ja przeczytaj nasz krótki poradnik.

banner1 - NeoBux - ukryte możliwości giganta

Co to jest Neobux?

Neobux jest przedstawicielem branży PTC (Paid-To-Clix) i jak przystało na tego typu program zarabiamy w nim poprzez klikanie w reklamy ale jego prawdziwą siłą jest zupełnie coś innego – poznacie to w poniższym poradniku. Dla mnie to jeden z najlepszych programów w sieci głównie dzięki swojej stabilności i dużym możliwościom zarabiania. Jak przystało na giganta tej branży posiada już prawie 5 mln zarejstrowanych użytkowników którzy dziennie zarabiają w nim łącznie ok 130 000$.

Neobux płaci od 2008 roku! Bardzo niskie minimum wypłaty bo zaledwie $2 jest wypłacane błyskawicznie na twoje konto w popularnych procesorach płatniczych: PayPal, Payza, Skrill czy Neteller.

Rejestracja w Neobux.

Aby zapisać się do programu Neobux należy kliknąć w poniższy link “Rejestracja w Neobux” i wypełnić formularz rejestracyjny. Ale to nie wszystko dla wszystkich tych którzy zarejestrują się z mojego linku czeka specjalny bonus to jest nawet $2 za zarobienie w serwisie pierwszych $10 czyli twoje twój zysk powiększy się o 20%. Myślę że zemną warto zarabiać!!!

Rejestracja w Neobux

 

neobux panel - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Widok panelu użytkownika – początkowa faza zarabiania co widać po rejestracji.

Jak zarabiać w Neobux?

Po rejestracji w Neobux ukaże się wam następujący widok, pasek z możliwościami zarabiania podzielonymi na kategorie. Teraz krok po kroku przeanalizujemy co dana możliwość na daje i jakie są jej zalety.

►View Advertisements

Podstawową metodą zarabiania w programie Neobux, aby zacząć zarabianie musimy przejść do zakładki View Advertisements w które znajdziemy różnej wartości reklamy od $0.001 (Fixed Advertisements), $0.01 (Standard Exposure) oraz $0.015 (Extended Exposure). Najwięcej jest reklam oczywiście Fixed Advertisements ok 30 dziennie warto często sprawdzać ponieważ można trafić Extended Exposure pojawiających się zaledwie na kilka minut – dlatego warto zainstalować sobie dodatek AdAlert. Za wyklikanie reklamy dostajemy przypisaną do niej wartość a także + 1 points, który jest bardzo ważną waluta i pozwala nam oszczędzać nasze zarobki.

neobux ads clix - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Kliknij w reklamę a następnie bezpośrednio w czerwoną kropkę aby przejść do oglądania reklamy.
neobux active weekly - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Tygodniowa aktywność w serwisie.

Bardzo ważne jest aby wyklikać w serwisie reklamy oznaczone kolorem pomarańczowym których dziennie jest min. 4 i tyle musimy kliknąć – zaliczają się także reklamy oznaczone kolorem niebieskim. Robimy to po to aby utrzymać tygodniową aktywność naszego konta, o której świadczy wykres znajdujący się w profilu naszego konta.

►AdPrize

Jest to konkurs z nagrodami, na czym on polega i jak na nim zarabiać? Proste bo za każdą wyklikaną reklamę mamy 3 kliki konkursowe na wyklikanie których mamy 90 minut. W nagrodę możemy wygrać 0,25$ do 50$, konto premium na rok o wartości 90$ oraz punkty do 10.000 Points. Moje sukcesy są marne bo tylko 1000 Pionts.

►Wypełnianie drobnych zadań

Wypełnianie zadań czyli okienko offers w serwisie po rozwinięciu, którego mamy do wyboru 3 dodatkowe opcje zarabiania pochodzące z innych serwisów i jak zwykle wykonujemy proste zadania (szukanie numery telefonu i adresu firm, aktualizowanie informacji, szukanie cen produktów lub ich nazw itp.) ale musimy zachować ostrożność gdy serwisy proszą o weryfikacje karty kredytowej czy telefonu ale są to sporadyczne przypadki. Zarobione pieniądze automatycznie trafiają na nasze konto ale w przypadku Neocoin dopiero po 30 dniach.

Nie ma ograniczeń w ilości wykonywanych zadań, tyle ile nam oferują tyle możemy wykonać i oczywiście szybko zarobić w przeciwieństwie do klikania w reklamy.

Jak je wykonać przedstawię pokrótce bardziej w ilustracjach:

neobux offers - NeoBux - ukryte możliwości giganta
1. Wybieramy jedno z dostępnych dla nas zadań.

 

neobux offers crowdflower - NeoBux - ukryte możliwości giganta
2. Zostaniemy przekierowani do serwisu np. CrowdFlower i zalogować się nasze konto ja to robię z facebook’a.

neobux offers crowdflower task - NeoBux - ukryte możliwości giganta
3. Wypełniamy nasze zadanie zgodnie z poleceniem.
neobux offers crowdflower task end - NeoBux - ukryte możliwości giganta
4. Zakończenie zadania.

Jak widać to nic trudnego kasa automatycznie na naszym koncie 14 centów w 3-5 min. lepiej niż klikanie w reklamy.

►Program partnerski

Poleceni to tak naprawdę mocna strona każdego serwisu dlatego zawsze warto ich szukać. Co dają poleceni w Neobux:

neobux member gold - NeoBux - ukryte możliwości giganta
System poleconych pokazany w drugiej kolumnie CfDR.

Dodatkowo z poleconych dostajemy 20% jego zarobków z ofert.

►Rented Referrals

„Rented Referrals” – jest to druga opcja zarabiania na polecony jednak obie się różnią znacząco od siebie. Na czym polegają te różnice? Jedną metodę opisałem bardzo krótko, tej metodzie poświęcę nieco więcej uwagi oraz przedstawię pewną strategię zarabiania na niej.

Czym są Rented Referrals według oficjalnych informacji podawanych przez administratora serwisu Neobux są to użytkownicy odkupieni przez serwis oraz osoby zarejestrowane nie przez system poleconych. W opinii wielu użytkowników są to boty którymi steruje skrypt i ku tej tezie kieruje się mój pogląd. Nie mniej metoda jest dochodowa.

Metoda Rented Referrals wymaga poniesienia pewnego nakładu (inwestycji) naszych środków, do tego celu możemy przeznaczyć nasze środki z konta głównego w serwisie Neobux lub dokonać jej z dostępnych procesorów płatniczych poprzez doładowanie konta.

neobux rr pack buy - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Aby wynająć poleconych w panelu użytkownika po prawej stronie kliknij przycisk referrals.

Ile to nas będzie kosztować jest uzależnione od tego ilu mamy poleconych, mianowicie koszt wypożyczenia jednego poleconego to zaledwie $0,20 miesięcznie – miesięcznie bo musimy wiedzieć, że przy pierwszym zakupie dostajemy ich na zaledwie 30 dni. Poleconych wynajmujemy w pakietach czy jak kto woli paczkach o określonej ilości min. 3 osoby (boty).

neobux rr pack - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Dostępne paczki wynajmu poleconych.

Naszymi wynajętymi poleconymi musimy możemy zarządzać w pełny sposób: przypisywać ich do odpowiednich grup np nadając kolory flag, segregować według kategori itp w sumie czasem z tego korzystam. Ale co się dzieje gdy nasz polecony nie klika?Prosta sprawa ale i kosztowna bo możemy a wręcz musimy go wymienić na innego co kosztuje nas $0.07 każdorazowo, po upływie 14 dni taka wymiana nastąpi automatycznie.

neobux rr - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Widok listy poleconych: liczba poleconych, systemowa nazwa poleconego, data dołączenia, czas jaki pozostał do wygaśnięcia, ostatni klik, liczba klików oraz najważniejsze współczynnik Avg.

Aby dokonać wymiany poleconego musimy kliknąć na ikonkę odświeżania dwie przeciwne zielone strzałki strzałki, wtedy wyskoczy na pod nim okienko z zapytaniem czy wymieniamy czy nie i ile to nas kosztuje.

Przed upływem 30 dni musimy podjąć decyzję czy decydujemy się dalej zarabiać na poleconych odpowiedź zawsze powinna być pozytywna bo inaczej system wygeneruje nam karę zależną od ilości wygasający użytkowników – niestety nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam pierwszym razem ale to była głupota, tak to było gdy komuś nie chce się czytać poradników. Tak więc zaznaczamy interesującą nas ilość poleconych (kwadraciki obok kłódki) od 1 do wszystkich, teraz poniżej listy wybieramy interesującą nas opcję.

neobux rr refresh - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Spolszczone opcje wyboru po lewej, po prawej przykładowo wybrana opcja w raz z kosztem.

Przykładowo wybraliśmy opcję przedłużenia na 15 dni koszt wynosi $0.10 lub 133 punktów – wspominałem że będą nam one przydatne dlatego warto wyklikać wszystkie dziennie dostępne reklamy a dodatkowo zarabiać je w Offers.

Wiemy już jak wynajmować naszych poleconych ale jak na nich zarabiać. Teraz w kilku punktach przedstawię moją najprostszą strategię.

 • Podstawa to codziennie wyklikujemy co najmniej 4 reklamy (Fixed Ads.)oznaczone kolorem żółtym;
 • Kupujemy pakiet golden tak aby wyciągnąć jak najwięcej zysku i dostać lepszych refów (naszej obserwacji wynika, że  status konta wpływa na jakość otrzymywanych poleconych – botów)
 • Kup pakiet poleconych, tylko jaki? Taki na jaki cię stać:
  – min. 3 osoby polecone za $0,60 pamiętaj żeby nie wykorzystać całego stanu konta na wynajem wszystkich poleconych trzeba coś zostawić na wymianę każdego co najmniej na 3 wymiany (z mojego doświadczenia) w fazie początkowej
  – wybierz jednak taką opcję jaką uważasz za słuszną (poleconych można dodawać raz na tydzień), warto sobie to przeliczyć:RR = stan konta / $0,41
  RR x $0,20 + RR x 3 x $0,07  = koszt poleconych

  – im więcej poleconych tym większe zarobki ale ich jakość będzie różna więc zawsze o tym musisz pamiętać dlatego zostaw wspomniany bufor bezpieczeństwa by nie tracić dni na dozbieranie do odnowienia
 • Zarabiamy na poleconych i tutaj ogromne znaczenie ma jaki mamy rodzaj konta bo zyski są 2 razy większe
  neobux rr golden - NeoBux - ukryte możliwości giganta
  Porównanie zysków między rodzajami kont.

   

 • Zobaczmy ile zarobi osoba mająca 34 wynajętych poleconych (tak jak wykorzystywanych fotach) w cyklu miesięcznym oraz rocznym.
  Koszty miesięczne:
  koszt poleconych: 34 x $0,20 +3 x $0,07 x 34 = $6,8 + $7,14 = $13,94
  konto golden:        $90 / 12 = $7,5
  koszt łączny:          $13,94 + $7,5 = $21,44
  Koszty roczne:
               koszt poleconych: miesięczny koszt poleconych + 0,95 x 11 x miesięczny koszt poleconych= $159,61
  konto golden:        $90
  koszt łączny:          $159,61 +  90 = $249,61
  Zyski miesięczne:
               konto standard:    $0,005 x 4 x 34 = $20,4
  konto golden:        $0,01 x 4 x 34 = $40,8 przy założeniu że będziemy wynajmować poleconych na 30 dni 5% rabatu (dlatego polecam zakup na dłuższy okres większy rabat oraz wykorzystywać punkty Neocoin przy rocznym cyklu zyskamy na tym min. 3 miesiące bez kosztów na poleconych).
 • Podsumowując na koncie standard zarabiamy miesięcznie min.  ~$6 na koncie golden ~$18 co łatwo można przeliczyć na zyski roczne dla konta standard ~$85  a dla golden ~$240. Do obliczeń zostały przyjęte tylko minimalne ilości kliknięć 4 dziennie przez poleconego zazwyczaj są to większe ilości co sprawia że zysk będzie większy.
 • Mając zarobione pierwsze dolary musimy inwestować nasz zyski poprzez wynajem kolejnych poleconych aby zwiększać zyski.
 • Pamiętaj że jest to moja autorska strategia, na dzień 7 maja 2017 mam prawie 480 wynajętych poleconych i wykupiony pakiet golden + narzędzia za $290. Łączna inwestycja moich środków $420 w ciągu 3 miesięcy aktywnej pracy (codziennie wszystko wyklikane, szukanie poleconych, ofery oraz RR) jest już minimalnie na plus więc strategia się sprawdza.

Czy warto kupić konto premium?

Odpowiedź jest prosta zwłaszcza gdy masz poleconych a zwłaszcza gdy ich wynajmujesz, poniżej z zobacz dlaczego jeszcze warto.

neobux member gold - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Porównanie zarobków z konta Gold i Standard.

Koszt zakupu konta Gold kosztuje $75 – $90 rocznie, możemy za nie zapłacić z głównego konta, punktami za wyklikane reklamy oraz za pomocą procesorów płatniczych. Możemy także dokupić dodatkowe narzędzia Golden Pack klikając more info.

neobux member gold cost - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Jak zapłacić za zakup konta Gold.

Dodatkowe opcje / narzędzia pakietu “Golden members” – mega korzystne przy większej ilości wynajętych poleconych:

neobux member gold tool - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Pakiet narzędzi Golden Pack – możliwości.

Jak zlecić wypłatę?

Zlecenie wypłaty jest możliwe praktycznie w pierwszym miesiącu bo minimum to zaledwie $2 ale trzeba pamiętać, że w Neobux każde kolejne min. wypłaty rośnie o $1 aż do osiągnięcia stanu $10 czego uzbieranie nie  stanowi najmniejszego problemu. Aby zlecić wypłatę wystarczy kliknąć w nasz nick przy kwocie – góra strony. A następnie wybrać z your payment – przy uzbieraniu min. będzie ono dostępne.

Ważne jest uzupełnienie adresów kont na które chcemy wypłacić, robimy to w panelu Personal Settings dostępne na pasku ko nicku (ikona narzędzi).

 

Rejestracja w Neobux

banner11 - NeoBux - ukryte możliwości giganta
Dziękujemy za uwagę Karolina;)