O mnie

Cześć, kilka słów o mnie;)

Zarabianie to moje hobby więc jak wchodzę w biznes to z pełnym zaangażowaniem i pasją. Cechuje mnie determinacja, wytrwałość, sumienność i precyzyjność, mam typowo ścisły umysł więc prowadzenie szczegółowych analiz i szybkich wyliczeń nie stanowi dla mnie problemu. Nikt mi nie powie że na czymś można zarobić skoro ja wiem że się nie da! Zarabiam w bardzo szerokim zakresie począwszy od popularnego klikania w reklamy poprzez programy partnerskie, serwisy inwestycyjne, lokaty bankowe i wiele innych serwisów i własnych inicjatyw. Na co dzień pracuję w przemyśle bo lubię to co robię ,po prostu mnie to odpręża i kręci (chociaż w pracy też zarabiam w sieci).

Na pewno nie znajdziesz tutaj z mojej strony żadnej ściemy i wciskania kitu! Opisy zrobione na podstawie własnych doświadczeń lub z wykorzystaniem znajomych w sieci, wszystko sprawdzone – 99% screen’ów to własne źródła.

Czego jeszcze nie znajdziesz na moim blogu? Raczej nie będę umieszczał swoich danych prywatnych i informacji o zarobkach – spytacie dlaczego, cenię swoją prywatność i nie kuszę losu bo poco.

Nie lubię pisać o sobie więc na tym zakończę. Zapraszam do lektury mojego bloga.

Łukasz;)