Sieci Afiliacyjne

Wybór odpowiedniego programu partnerskiego może okazać się bardzo trudny bo jest ich sporo i tak naprawdę wszystkie mogą okazać się dobre w inny sposób a osobiście też wszystkich nie sprawdzałem. Mogę polecić natomiast tylko te które poznałem i dobrze mi się na niech zarabia.

zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna ebrokerpartner - Sieci AfiliacyjneeBroker Partner

Partner oferujący przede wszystkim produkty finansowe a także produkty operatorów komórkowych, portale wycieczkowe czy zakupy w internetowym sklepie spożywczym. Sieć posiada ponad 200 różnych programów partnerskich aktualizowanych dynamicznie. Działa od 2008 roku i jest własnością grupy Interia.pl. Zapisując się do programu otrzymujesz 50.00 PLN bonusu do twojego konta!

 

 

Zobacz opis serwisu


zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna money2money - Sieci AfiliacyjneMoney 2 Money

Pozwala oferować wiele rodzajów produktów w tym również finansowych mająca w swojej ofercie ponad 80 wydawców. Partner działający możliwość zarabiania swoim partnerom dwie metody rozliczeniowe: na bezpośrednich kontraktach oraz na promowaniu produktów na portalach i blogach. M2M to jedna z najstarszych polskich firm a jej właścicielem jest Money.pl.

 

 

Zobacz opis serwisuzarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna webepartners - Sieci Afiliacyjne

webePartners

Partner dedykowany typowo pod prowadzone sklepy internetowe wspomagające rynek e-commerce w Polsce. Zarabianie polega na uzyskiwaniu prowizji od sprzedaży (CPS). WP posiada wiele przydatnych aplikacji oraz materiałów promocyjnych dla wydawców, zawierających szczegółowe informacje o każdym z produktów.

 

 

Zobacz opis serwisu


zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna tradetracker - Sieci Afiliacyjne

TradeTracker

Sieć afiliacyjna dedykowana głównie pod branżę e-commerce. Posiada bardzo dużą liczbę wydawców oraz wiele przydatnych narzędzi oraz materiałów promocyjnych ułatwiających integracji i konfiguracji z własną stroną. W TT jest dostępnych wiele modeli rozliczeniowych w tym uzyskiwanie prowizji od sprzedaży produktów.

 

 

Zobacz opis serwisu


zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna leadnetwork - Sieci Afiliacyjne

LeadNetwork

Sieć afiliacyjna istniejąca na rynku od 2013 roku skupiająca w sobie trzy modele rozliczeniowe dla wydawców CPS, CPL, CPC z dużą różnorodnością kampanii i stawek. Dodatkowo serwis wyróżnia się  bardzo dobrym wsparciem technicznym oraz dostępem do szerokiej gamy narzędzi ułatwiających monetyzację ruchu. Minimum wypłaty to zaledwie 100 zł wypłacane przeważnie w ciągu 24 godzin od jej zlecenia.

 

 

Zobacz opis serwisu


zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna awin - Sieci Afiliacyjne

AWIN

Bardzo ciekawa i atrakcyjna sieć afiliacyjna z siedzibą w Warszawie, znana wcześniej pod marką Zanox. Sieć posiada wiele unikalnych a zarazem bardzo ciekawych programów partnerskich oraz konkurencyjne stawki. Wypłaty przez serwis realizowane są bardzo szybko. Sieć udostępnia szeroką gamę narzędzi i materiałów promocyjnych dla wydawców oraz programistów.

 

 

Zobacz opis serwisu


zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna all4affiliate - Sieci Afiliacyjne

All4affiliate & AdLeader

Firma znana obecnie pod nazwą AdLeader istniejąca na rynku od 2008 roku należąca do spółki ClickAd. Charakteryzująca się niskimi wypłatami dostępnymi już od 10 zł. Użytkownicy serwisu dostęp do kilku modeli rozliczeniowych, różnorodnych form reklamy oraz dostęp do szerokiej gamy kampanii reklamowych.

 

 

Zobacz opis serwisu


zarabiamykase program partnerski siec afiliacyjna agoraperformance - Sieci Afiliacyjne

Agora Performance

Stosunkowo nowa, stabilna sieć afiliacyjna z nastawieniem na dedykowane kampanie reklamowe pod ruch sieciowy o bardzo wysokiej jakości. Przeznaczona dla właścicieli blogów, małych i dużych portali internetowych, witryn tematycznych i wszelkiego rodzaju stron internetowych (nie koniecznie z doświadczeniem) pozwalających na publikację linków tekstowych, banerów graficznych i innych form reklamowych.

Zobacz opis serwisu


Pamiętaj inwestując środki w dowolny z powyższych programów musisz się liczyć z ryzykiem utraty środków, pomimo zapewnień i pozytywnych opinii firma nie daje gwarancji zysków oraz zwrotu środków. Przed przystąpieniem do danego programu sprawdź aktualny status firmy być może są już jakieś problemy a następnie przeanalizuj swoją sytuację finansową tak aby ewentualna strata jej nie zachwiała.

Podejmij ryzyko bez nacisków innych osób, to tylko twoja decyzja!!! Zawarte tutaj materiały mają charakter informacyjny i nie ponosimy odpowiedzialności za aktualną sytuację finansową danego serwisu.

Jeśli jesteś pewny(a) chcesz się zapisać do któregoś z tych programów możesz skorzystać ze specjalnego bonusu. W tym celu napisz do mnie na grzybowski87@gmail.com – wszystko ustalamy indywidualnie.

Nie podaję ile zarobiłem w danym serwisie, jeśli gdzieś znajduje się jakaś wypłata to ma ona tylko i wyłącznie na celu poświadczyć o wypłacalności tego serwisu i stanowi minimum wypłaty.